Festival Igraj se z mano, 28. maj

Na Kongresnem trgu, v središču prestolnice se je med ponedeljkom, 29.5 in četrtkom 1.6.2024 že 18. leto zapored  odvijal mednarodnega festivala Igraj se z mano. Festival organizira center Janeza Levca Ljubljana. Festivalske aktivnosti združujejo ljudi različnih starosti, spola, iz različnih držav, tiste s posebnimi potrebami in tiste brez. K igri, medsebojnemu druženju in skupnemu ustvarjanju vabijo prav vse!

Muzej športa že tradicionalno gostuje na festivalu in tudi tokrat ste nas lahko srečali v sredo, 29. maja od 9. do 13. ure.

Pripravili smo program Igraj se z mano na vajah iz športnovzgojnega kartona!

Kaj je športnovzgojni karton in čemu služi? Kdaj se je začel izvajati v šoli? Katere vaje obsega in zakaj? O vsem tem in še več se pogovarjamo na krajši delavnici, na kateri se udeleženci lahko tudi preizkusijo v nekaterih vajah iz športnovzgojnega kartona. Na koncu poskrbimo s krajšim kvizom še za miselno telovadbo.

Utrinki 2024