Priprave v polnem teku

Na razstavi v Nordijskem centru Planica si boste na eni strani lahko ogledali izbrane fotografije Nina Mihaleka, ki je bil v Sarajevu vodja Sonyjeve odprave za testiranje nove kamere, poleg tega pa je imel tudi eno najvišjih akreditacij za medije. Fotografije so osebni vtisi Mihaleka, ki je med natrpanim urnikom našel tudi čas za ogled tekem in sprehod po olimpijskem Sarajevu.

V notranjosti centra bo na ogled postavljena razstava, ki odraža bogato dogajanje, vtise, spomine in pripetljaje, ki so jih na »domačih« olimpijskih igrah doživljali delavci iz Planice, športniki v nordijskih panogah ter drugi fotoreporterji.

Prizor s smučarske proge v Sarajevu 1984, foto Nino Mihalek
ZOI Sarajevo, foto: Nino Mihalek, hrani MŠ